PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Motorové oleje
  3. Amsoil DOMINATOR Racing Oil 15W-50 946 ml

Amsoil DOMINATOR Racing Oil 15W-50 946 ml

Amsoil Dominator Racing Oil 15W-50 Překračuje veškeré možné specifikace Olej Amsoil řady DOMINATOR je navržen tak, aby lépe odolával zvýšeným otáčkám,... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 460
Kč 380
bez DPH
ks
Číslo produktu:Am 013.5 - RD50QT
Výrobce:Amsoil
Kompletní specifikace

Amsoil Dominator Racing Oil 15W-50

Překračuje veškeré možné specifikace

Olej Amsoil řady DOMINATOR je navržen tak, aby lépe odolával zvýšeným otáčkám, vysokým teplotám a nárazovým zatížením běžným pro závodní aplikace. Jeho robustní složení testované a ověřené týmy v mistrovských sériích je navrženo tak, aby poskytovalo maximální výkon bez obětování ochrany motoru. Ollej Amsoil DOMINATOR poskytuje přímou ochranu ve vícestupňové formulaci.

Eliminuje opotřebení motoru.
Trvanlivá formulace syntetického závodního oleje DOMINATOR odolává ztrátě viskozity způsobené mechanickým střihem a udržuje tak silný ochranný olejový film. Je silně obohacen o zinkové a fosforové přísady proti opotřebení, které poskytují dodatečnou ochranu proti oděru a opotřebení v náročných závodních podmínkách.

Maximalizuje výkon
Motor neztrácí koňské síly vlivem tření. Olej řady DOMINATOR je vytvořen s proprietárním modifikátorem tření, který snižuje energii ztracenou třením. Poskytuje maximální výkon motoru a nižší teplotu motoru, podporuje snížení času na kolo a komponenty motoru mají delší životnost.

Určeno speciálně pro závodní a výkonné motory
Robustní složení odolává ztrátě viskozity
Patentovaný modifikátor tření maximalizuje výkon a točivý moment
Posíleno přísadami proti opotřebení pro vyšší ochranu
Vynikající výkon při všech teplotách
DOMINATOR poskytuje maximální ochranu v extrémních teplotách. Nízký bod tuhnutí nabízí vynikající ochranu při spuštění a poskytuje menší odpor, když olej nedosáhne stabilní provozní teploty. Při zvýšených provozních teplotách udržuje vynikající pevnost filmu. Tepelně stabilní syntetická chemie DOMINATORu odolává účinkům intenzivního tepla společného závodním motorům a poskytuje spolehlivou ochranu po celou dobu trvání závodu.

Ke stažení
 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz