Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

INFORMACE » Poštovné a balné

 

Ceník poštovného pro doručení zásilky v ČR:

  • Dobírkou Balík do ruky – platba probíhá při předání zboží. Cena 130,- Kč. Při objednávce nad 6000,-Kč včetně DPH je zboží doručeno ZDARMA!
  • Dobírkou přepravní společností – platba probíhá při předání zboží. Cena 150,- Kč. Při objednávce nad 6000,-Kč včetně DPH je zboží doručeno ZDARMA!
  • Platba předem cena zboží do 4000,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno službou Balík do ruky. Cena 90,- Kč.
  • Platba předem cena zboží do 4000,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno přepravní společností. Cena 110,- Kč.
  • Platba předem cena zboží nad 4000,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno službou Balík do ruky. Zdarma.
  • Platba předem cena zboží nad 4000,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno přepravní společností. Zdarma.
  • Osobní odběr na prodejně. Zdarma.


Balné neúčtujeme.

Přeprava zboží na Slovensko:

Zboží na Slovensko posíláme soukromým osobám včetně DPH 21%. Posíláme přepravní službou DPD.
Maximální hmotnost zásilky na Slovensko je 20kg!
Je možné platit předem na účet, který máme na Slovensku u Banky Fio. Po té, co obdržíme objednávku, Vám pošleme IBAN a veškeré potřebné platební údaje a celkovou cenou přepočítanou na Eura dle aktuálnho kurzu nákupní ceny u Banky FIO. Platíte pouze standardní bankovní poplatek pro vnitrostátní platbu dle sazebníku Vaší banky.
Objednávku lze zaplatit též on-line platební kartou, převod kurzu CZK - € probíhá okamžitě v reálném čase dle aktuálního kurzu.
Přepravní společností DPD nelze na Slovensko zaslat na dobírku,

Po té, co obdržíme platbu, zboží obratem odesíláme.
Doba doručení na Slovensko je cca 3 pracovní dny od odeslání.

Pro Slovenské firmy: Zboží účtujeme bez DPH (je osvobozeno dle §9 odst. 1 zákona č. 235/2004 Sb. O dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších právních předpisů), dokladem je standardní faktura. Pro osvobození od DPH je nutné zaslat nám e-mailem naskenovanou registrační kartičku plátce DPH a podepsat formulář Čestné prohlášení, který Vám zašleme na e-mail my, o vývozu zboží do zahraničí.

Upozornění: Při platbě kartou online není možné na Slovensko účtovat ceny za zboží bez DPH a ani zpětně DPH vracet!!