Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

INFORMACE » Poštovné a balné

 

Ceník poštovného pro doručení zásilky v ČR:

  • Dobírkou Balík do ruky – platba probíhá při předání zboží. Cena 120,- Kč. Při objednávce nad 5000,-Kč včetně DPH je zboží doručeno ZDARMA!
  • Dobírkou přepravní společností – platba probíhá při předání zboží. Cena 120,- Kč. Při objednávce nad 5000,-Kč včetně DPH je zboží doručeno ZDARMA!
  • Platba předem cena zboží do 3500,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno službou Balík do ruky. Cena 80,- Kč.
  • Platba předem cena zboží do 3500,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno přepravní společností. Cena 90,- Kč.
  • Platba předem cena zboží nad 3500,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno službou Balík do ruky. Zdarma.
  • Platba předem cena zboží nad 3500,-Kč včetně DPH – výzva k platbě je zaslána po dokončení objednávky. Zboží je doručeno přepravní společností. Zdarma.
  • Osobní odběr na prodejně. Zdarma.


Balné neúčtujeme.

Přeprava zboží na Slovensko:

Zboží na Slovensko posíláme soukromým osobám včetně DPH 21%. Posíláme přepravní službou In Time.
Maximální hmotnost zásilky na Slovensko je 20kg!
Je možné platit předem na účet, který máme na Slovensku u Banky Fio, kód banky 8330. Po té, co obdržíme objednávku, Vám pošleme zálohovou fakturu a celkovou cenou přepočítanou na Eura dle aktuálního kurzu ČNB. Platíte pouze standardní bankovní poplatek pro vnitrostátní platbu dle sazebníku Vaší banky.
Objednávku lze zaplatit též on-line platební kartou, převod kurzu Koruna - Euro probíhá okamžitě v reálném čase dle aktuálního kurzu.
Přepravní společností In Time lze na Slovensko zaslat též na dobírku, avšak poštovné je dražší.

Po té, co obdržíme platbu, zboží obratem odesíláme.
Doba doručení na Slovensko je cca 3 pracovní dny od odeslání.

Pro Slovenské firmy: Zboží účtujeme bez DPH (je osvobozeno dle §9 odst. 1 zákona č. 235/2004 Sb. O dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších právních předpisů), dokladem je standardní faktura. Pro osvobození od DPH je nutné zaslat nám e-mailem naskenovanou registrační kartičku plátce DPH a podepsat formulář Čestné prohlášení, který Vám zašleme na e-mail my, o vývozu zboží do zahraničí.

Upozornění: Při platbě kartou online není možné na Slovensko účtovat ceny za zboží bez DPH a ani zpětně DPH vracet!!