PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. INFORMACE »
  3. Odstoupení od kupní smlouvy
Odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů

Pokud je smlouva uzavřena pomocí internetu, tj. typického prostředku komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dní. 

Náš obchod umožňuje nad rámec zákona odstoupení do 30 dnů, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 30 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. 

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

Jelikož se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, v  případech objednání nevhodného oleje pro Vaše auto, není nutné podstupovat odstoupení od smlouvy. Zavolejte nám v pracovní době od 9:00 do 17:00 na telefon 774 993 473 a my vyřešíme nastalou situaci k Vaší spokojenosti obratem.

Vzor/on-line formulář pro odstoupení od smlouvy je dostupný zde

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz