PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip ALARIA 3 *20l

Agip ALARIA 3 *20l

Agip ALARIA 3 ALARIA 3 je používán pro plnící jednotky přenosu tepla. Mávynikající oxidační stabilitu.VLASTNOSTI • Vysoká kvalita teplotnosnýchh olej... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 2 420
Kč 2 000
bez DPH
ks
Číslo produktu:tep 001
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip ALARIA 3

ALARIA 3 je používán pro plnící jednotky přenosu tepla. Mávynikající oxidační stabilitu.

VLASTNOSTI
• Vysoká kvalita teplotnosnýchh olejů AGIP ALARIA garantuje jejich odolnost vůči vysoké teplotní degradaci, a to zabraňuje vzniku zbytků a kalu.
• Tři viskositní stupně povolují výběr vyhovujícího oleje pro určité provozní podmínky i co se týče teploty
• Vysoký stupeň čištění zabraňuje vzniku zbytků a kalu během provozu a vynikající úroveň kvality zajišťuje teplotní stabilitu až do teplot , kdy začíná krakování.
• Parafinický základ je čištěn, aby garantoval dobrou demulsibilitu a oddělování vzduchu, a to zajišťuje ten správný provoz teplotní převodní jednotky tím, že zabraňuje tvorbě páry a vzduchových bublin v bodech největších teplot.
• Charakteristiky přenosu tepla zůstávají během provozu prakticky nezměněny, vzhledem k velice dobré oxidační odolnosti těchto olejů a jejich vysoké teplotní stabilitě.

AGIP ALARIA 3 může být použit ve všech „otevřených „ nebo „zavřených" typech jednotek s:
- maximální výstupní teplotou kotle: 305 °C
- maximální teplotou stěny kotle: 320 °C

Vyšší pracovní teplota snižuje životnost oleje. Čím více se pracovní teplota blíží ke krakovací teplotě a čím déle tyto podmínky trvají, tím kratší je životnost.
AGIP ALARIA 2 je také vhodný pro mazání v textilním a sklářském průmyslu, pro přípravu hedvábných tiskařských past v keramickém průmyslu, pro řezání malých železných a neželezných částí, pro namáčení průmyslových vláken a jako procesní olej při výrobě chemikálií a pryží.

PROVOZNÍ POKYNY
Při najíždění nové jednotky nebo při znovunajíždění po údržbě nebo opravě, a také v případě nepravidelného provozu za normální teploty způsobeného zbytkovou vlhkostí v oleji, se teplota jednotky může snížit asi na 100 °C a všechna pára se vypaří předtím, než se vše vrátí na normální pracovní teplotu.

Zboží zařazeno v kategoriích
 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz