PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Aditiva
  3. - Aditivace oleje
  4. PRO-LONG - OIL plus *350ml

PRO-LONG - OIL plus *350ml

PRO-LONG - OIL plus PRO-LONG - OIL plus   nové ekonomické balení pro osobní vozy Je extrémní vysokotlaká mimořádně účinná přísada do oleje, která přím... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 850
Kč 702
bez DPH
ks
Číslo produktu: 00 YA 883
Výrobce:Pro-Long
Kompletní specifikace

PRO-LONG - OIL plus

PRO-LONG - OIL plus   nové ekonomické balení pro osobní vozyJe extrémní vysokotlaká mimořádně účinná přísada do oleje, která přímo působí na třecí plochy mazané olejem. Přísadu lze použít v kombinaci se všemi druhy minerálních i syntetických olejů, snižuje kontaminaci olejové náplně a prodlužuje její životnost. Nereaguje s mazacím olejem a jeho additivy, je plně filtrovatelná. Olej slouží pouze jako nosič pro rozptýlení na všechny třecí plochy. OIL plus nemění vlastnosti olejů!

Vlastnosti:
Dokonalá ochrana proti opotřebení a korozi, maže, čistí, zvyšuje kompresi a výkon, snižuje spotřebu oleje a PH, hlučnost, teplotu a výrazně usnadňuje studené starty při nízkých teplotách, působí dlouhodobě, umožňuje nouzové dojetí po ztrátě olejové náplně nebo chladící kapaliny.

Použití:
Pro motory sportovních, osobních a nákladních vozů. Nově po záběhu i starší, čtyřdobé i doudobé, benzinové i dieslové se vst řikováním nebo turbodmychadly (vůči katalyzátoru je neutrální).

Další použití:
Lodní motory, hydromotory, převodovky, diferenciál, kompresory, hydraulika, obráběcí stroje a jiné. oje a jiné.

Způsob použití:
10 % olejové náplně nahradíme přísadou nejlépe při výměně oleje. Doporučená maximální dávka = 15 %. Přísadu lze aplikovat i v průběhu první poloviny životnosti olejové náplně. Nemusí být přidáván s každou výměnou oleje pro svůj dlouhodobý účinek. Pro další oživení postačí udržovací dávka 2-3 % OIL plus.

Upozornění:
při první aplikaci do starých zakarbonovaných motorů doporučujeme po ujetí 3-4 tisíc km vyměnit olejový filtr (dochází k pozvolné dekarbonizaci). bsah balení 500 ml je určen pro ošetření 5 litrů oleje.

Zboží zařazeno v kategoriích
 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz