PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Mobil SHC 624 *20l

Mobil SHC 624 *20l

Mobil SHC 624 ISO VG 32 Převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality řady SHC 600 Plně syntetický oleje na bázi PAO s vynikající teplotní a oxidačn... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 7 500
Kč 6 198
bez DPH
ks
Číslo produktu:tur 018
Výrobce:Mobil
Kompletní specifikace

Mobil SHC 624

ISO VG 32

Převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality řady SHC 600

Plně syntetický oleje na bázi PAO s vynikající teplotní a oxidační stabilitou. Ideální pro použití v ložiskách, ozubených převodech a oběhových soustavách pracujících za extrémně nízkých nebo extrémně vysokých provozních teplot (od -30 do 180 °C) při velkém zatížení. Je velmi odolný vůči mechanickému namáhání a jeho výborné mazací vlastnosti snižují energetické ztráty v převodech.

Popis produktu:

Oleje řady Mobil SHC 600 jsou převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality navržené tak, aby poskytovaly mimořádné služby z hlediska ochrany zařízení, životnosti oleje a bezproblémového chodu. Jsou vyrobeny ze syntetických bezparafínových olejů na uhlovodíkové bázi kombinované s jedinečným patentovaným systémem aditiv. Vysoký viskozitní index umožňuje těmto výrobkům mimořádnou výkonnost v extrémních provozních aplikacích při vysokých i nízkých teplotách, které jsou mimo rozsah možností ropných olejů. Tyto výrobky jsou odolné vůči mechanickému střihovému namáhání, a to dokonce i u převodových a ložiskových aplikací s vysokým střihovým namáháním, což znamená, že prakticky nedochází ke ztrátě viskozity.
Výrobky řady Mobil SHC 600 mají nízké trakční součinitele, což vyplývá z molekulární struktury použitých základových olejů. To má za následek nízké kapalinové tření v zátěžové ploše u převodů a valivých ložisek. Nízké kapalinové tření snižuje provozní teploty a zvyšuje účinnost převodů, což se projevuje snížením energetických ztrát, prodloužením životnosti dílů a úspornější konstrukcí zařízení. Základové oleje používané v řadě Mobil SHC 600 mimořádně dobře reagují na antioxidační přísady, což se projevuje ve vynikající odolnosti výsledných olejů vůči oxidaci a tvorbě kalů, zvláště při vysokých teplotách. Kombinace aditiv používaná v těchto olejích rovněž nabízí výjimečnou odolnost proti rezivění a korozi, velmi dobré protioděrové vlastnosti, dobrou deemulgaci, snížení pěnivosti a odlučování vzduchu, jakož i kompatibilitu s více druhy kovů. Oleje řady Mobil SHC 600 jsou rovněž kompatibilní s těsnicími a jiným konstrukčními materiály, jaké se používají v zařízeních běžně mazaných ropnými oleji.
Přední technologie, ze které oleje řady Mobil SHC 600 vždy vycházely, učinila z těchto olejů výrobky, které volí provozovatelé celé řady zařízení všude na světě.

Vlastnosti a výhody:

Pro svou inovaci a mimořádnou výkonnost jsou oleje značky Mobil SHC uznávány a ceněny všude na světě. Klíčovou roli při vývoji řady Mobil SHC 600 představuje úzká spolupráce s předními výrobci zařízení, což umožňuje poskytovat výkonnost odpovídající neustále se vyvíjejícím konstrukcím průmyslových zařízení. K užitným vlastnostem prokázaným touto spoluprací patří v neposlední řadě možnost výrazného zlepšení účinnosti přechodem na tyto oleje z olejů na ropné bázi. Tyto přednosti jsou patrné především u těch zařízení, která se z důvodu své konstrukce nemohou vyhnout celkově nízké účinnosti, jako jsou například šnekové převody s vysokým převodovým poměrem. Bezparafínová povaha základového oleje umožňuje dosažení takových hodnot tekutosti za nízkých teplot, se kterými se ropné výrobky nemohou srovnávat a které představují klíčovou užitnou vlastnost u aplikací provozovaných ve vzdálených lokalitách a při nízkých vnějších teplotách.

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz