PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip OSO 22 *20l

Agip OSO 22 *20l

Agip OSO 22 ISO - L - HMDIN 51 524 II HPL Category AFNOR NF E 48 600 (1974) HM Category CETOP RP 91 H (1977) HM Category DENISON HF 2A VDMY 24318 BS 4... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 2 500
Kč 2 066
bez DPH
ks
Číslo produktu:hyd 003
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip OSO 22

ISO - L - HM
DIN 51 524 II HPL Category 
AFNOR NF E 48 600 (1974) HM Category 
CETOP RP 91 H (1977) HM Category 
DENISON HF 2A 
VDMY 24318 
BS 4231 HSD Category

AGIP OSOje obchodní značka řady vysoce kvalitních hydraulickách olejů, vyvinutých speciálně pro použití ve všech typech hydraulických systémů a hydraulických zařízení. Tyto oleje jsou vyrobeny z vybraných parafinických surovin a aditivovány antioxidanty, přísadami proti rezivění a protioděrovými přísadami (oleje AGIP OSO 10-15 odpovídají klasifikaci ISO - L - FD, oleje AGIP OSO 22-150 odpovídají kalsifikaci ISO - L - HM). Oleje AGIP OSO jsou dostupné v široké škále viskozit a vyhovují tak všem požadavkům praxe.
Oleje AGIP OSO jsou určeny pro přenos energie v zařízeních, která vyžadují používání hydraulických kapalin. Současně tyto oleje zajišťují přiměřené mazání tím, že vytvářejí silný mazací film, který odolává značným zatížením mezi kluznými částmi vysokotlakých hydraulických systémů. Oleje AGIP OSO mají velmi dobré protioděrové vlastnosti, jak ukazují typické výsledky testů: opotřebení křídla a kroužku při Vickersově testu přibližně 35 mg druhy s vyšší viskozitou (AGIP OSO 46-150) procházejí 12. st. druhy s nižší viskozitou (AGIP OSO 10-32) procházejí 11. st. testu FZG. Oleje AGIP OSO mají velmi dobrou odolnost proti oxidaxi a stabilitu, i když jsou vystaveny neobyčejně vysokému tepelnému zatížení, tato vlastnost minimalizuje tvorbu kalů a úsad. Tím se zabrání zablokování otvorů, ventilů a ovládacích prvků, přičemž olej si zároveň zachovává správnou tekutost. Snižují se tak náklady na údržbu a prodlužuje se životnost oleje. Oleje AGIP OSO mají velmi příznivou závislost viskozity na teplotě, tím je zajištěn konstantní průtok, malé ztráty třením, dobrá hydraulická účinnost a současně ochrana proti možnosti kavitace. Oleje AGIP OSO mají nízké body tuhnutí, které dovolují snadné spouštění hydraulických zařízení i při nízkých teplotách, bez problémů s cirkulací nebo regulací.
Vynikající antioxidantní vlastnosti umožňující zpomalení oxidace vnitřních povrchů hydraulických okruhů.Zmenšuje se tak riziko prvotních potíží a selhání oleje způsobené oxidy kovů, které by se jinak tvořily ve vnitřních částech strojů. Dobré deemulgační schopnosti olejů AGIP OSO zamezují tvorbě stabilních emulzí oleje s vodou, která může vniknout do systému netěsnostmi nebo kondenzací. Oleje si tudíž udržují svou mazací schopnost a protikorozní účinky i za těchto okolností. Nepatrné pěnění a ochota rychle uvolňovat pohlcený vzduch zamezují problémům s čerpáním olejů a ovládáním hydraulických okruhů. Takové problémy mohou způsobit nepravidelnosti v účincích a jiné potíže, ke kterým dochází v důsledku stlačitelnosti vzduchových bublin.

POUŽITÍ
Oleje AGIP OSO jsou určeny k používání ve všech strojích a zařízeních k hydrodynamickém přenosu síly v hydraulických ovládacích prvcích a v hydrostatických systémech široce používaných ve všech technologických odvětvích jako je doprava, stavebnictví a hornictví, chemická a metalurgická strojní zařízení, obráběcí stroje, námořní a letecká zařízení atd.

Zboží zařazeno v kategoriích
 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz