PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip BLASIA S 150 *20l

Agip BLASIA S 150 *20l

Agip BLASIA S 150 Vysokotlaký převodový olej na bázi syntetických základových olejů polyglykolového typu k mazání vysoce zatížených čelních a šnekovýc... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 5 300
Kč 4 380
bez DPH
ks
Číslo produktu:pre 009
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip BLASIA S 150

Vysokotlaký převodový olej na bázi syntetických základových olejů polyglykolového typu k mazání vysoce zatížených čelních a šnekových převodů, stejně jako valivých a kluzných ložisek za extrémních podmínek provozu.

VLASTNOSTI 
Oleje Agip BLASIA S se vyznačují zvláště mimořádně příznivým viskozitně-teplotním chováním, vynikající tepelnou a oxidační stabilitou, dobrou ochranou proti rezavění a korozi, stejně jako výbornou schopností pohlcovat vzduch. Tyto oleje lze na rozdíl od maziv na bázi minerálních olejů dlouhodobě používat za provozních teplot až do cca. 200°C. Avšak tento syntetický základový olej napomáhá schopnosti pohlcovat vodu 
k odolnosti vůči vodě, takže agregáty, které jsou tímto olejem plněny, by měly být chráněny před větším pronikáním vody. Protože tyto oleje nejsou mísitelné s minerálními oleji, musí být oběhové systémy předem důkladně vyčištěny a vypláchnuty. Snášenlivost s běžnými těsnícími materiály je zaručena; vnitřní nátěry musí však být na bázi epoxydových pryskyřic. 

POUŽITÍ 
Oleje Agip BLASIA S jsou použitelné jako vysoce výkonné převodové oleje pro brodivé mazání a tlakové oběhové mazání při vysokém tepelném zatížení u všech olejotěsných čelných a ozubených převodů, jako např. papírenských strojů a strojů na výrobu celulózy, kalandrů a hnětáků, vystavených vysoké okolní teplotě nebo tepelnému záření. Vyššího stupně účinnosti se dosáhne při použití u vysoce výkonných šnekových převodů s kombinací materiálů ocel/bronz. Kromě toho lze tyto oleje použít k mazání tepelně a mechanicky vysoce zatížených valivých a kluzných ložisek.

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz