Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip BLASIA 680 *20l

Agip BLASIA 680 *20l

Agip BLASIA 680 SPECIFIKACE Následující specifikace jsou splněny nebo překročeny: DIN 51 517 T.3 (CLP) Thyssen TH-N 256 142 CINCINNATI MILACRON P63 (6... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 3 200
Kč 2 645
bez DPH
ks
Číslo produktu:pre 008
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip BLASIA 680

SPECIFIKACE 
Následující specifikace jsou splněny nebo překročeny: 

DIN 51 517 T.3 (CLP) 
Thyssen TH-N 256 142 
CINCINNATI MILACRON P63 (68), P77 (150), P74 (220), P35 (460)


Vysokotlaký převodový olej na bázi minerálního oleje pro olejotěsné mechanické průmyslové převodovky a jiná vysoce zatížená mazací místa. 

VLASTNOSTI 
Produkty Agip BLASIA jsou vyrobeny z vyvážené kombinace pečlivě vybraných základových olejů a s nimi zharmonizovaných vysokotlakých aditiv s širokým spektrem účinnosti. Síru obsahující aditiva zajišťují při relativně vysokých kluzných rychlostech, stejně jako při rázovém a oscilačním zatížení vrstevnatý a stabilní mazací film. Aditiva na bázi fosforu účinkují zejména u vysoce zatížených pomalu běžících převodovek a přispívají k tvorbě stabilního a zadření zabraňujícího mazacího filmu. Vysoká kvalita základového oleje ve spojení s přísadami bránícími oxidaci zajišťují vysokou schopnost tepelné zátěže a dlouhou dobu použití. Snášenlivost s obvyklými těsnícími materiály a běžnými vnitřními nátěry je zajištěna. 

POUŽITÍ 
Produkty Agip BLASIA jsou použitelné jako vysoce výkonné převodové oleje pro brodivé a oběhové mazání všech olejotěsných převodovek, obzvláště na mechanicky vysoce zatížených mazacích místech jako jsou např. pomalu běžící a silně zatížená kluzná a valivá ložiska, spojky, vřetena a převody s vysokými měrnými plošnými tlaky a otáčkami. Protože tyto oleje neobsahují olovnatá mýdla, lze je použít i k mazání olejovou mlhou. 
Při volbě produktu je třeba dbát doporučení výrobce!


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz