Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line


Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip EXIDIA HG 32 *20l

Agip EXIDIA HG 32 *20l

AGIP EXIDIA HG 32 Olej na kluzné plochy na bázi parafinového minerálního oleje s velmi dobrou mazací a adhezní schopností, vysokou schopností absorpcí... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 2 460
Kč 2 033
bez DPH
ks
Číslo produktu:klu 001
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

AGIP EXIDIA HG 32

Olej na kluzné plochy na bázi parafinového minerálního oleje s velmi dobrou mazací a adhezní schopností, vysokou schopností absorpcí tlaku (EP) a Anti-Stick-Slip vlastnostmi pro mazání kluzných drah a vedení, specielně saní obráběcích strojů.

VLASTNOSTI
Agip EXIDIA HG - oleje na kluzná vedení obsahují vybranou, zinku prostou kombinaci aditiv, která slouží obzvláště k zabránění zpětného (Stick-Slip) klouzání. Jednotlivé složky způsobují zvýšenou afinitu olejů k povrchu kovu a přispívají tak k vytváření olejového filmu i při nejmenších rychlostech posuvu. Rozjezdové odpory se redukují a umožňují stejnoměrný posuvný pohyb i při nejvyšších zatíženích.
Velice nízké součinitelé adheze a konstantní kluzné pojíždění zabraňují vibracím pomocí Stick-Slipu a přispívají tak k dlouhé životnosti vedení při vysoké jakosti povrchu. Kromě toho se vyznačují vynikající ochranou proti rzi a korozi jakož i velice dobrou demulgační schopností. Tato vlastnost je obzvláště důležitá při používání emulzních roztoků.

Agip EXIDIA HG - řada splňuje požadavky testu teplotní stability Cincinnati Milacron. Tyto oleje se vyznačují vysokou stabilitou vůči vytváření kalu a usazenin a působí proti korozi oceli, mědi a jejich slitin nezávisle na teplotě.

POUŽITÍ
Agip EXIDIA HG 32 a Agip EXIDIA HG 68 se používají především na horizontálních kluzných drahách při normálním zatížení. Kromě toho mohou být tyto oleje používány také jako hydraulické prostředky. Agip Exidia HG 32 a 68 splňují Vickersův čerpadlový test (27 mg otěr) a hodí se proto také nejlépe pro moderní hydraulické systémy.

Agip EXIDIA HG 220 se výtečně osvědčil na vertikálních kluzných drahách a při největších zatíženích.

Při volbě produktu je nutno dbát předpisů výrobce.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.