PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip DICREA SX 68 *20l

Agip DICREA SX 68 *20l

Agip DICREA SX 68 Olej pro kompresory ISO VG 68, VDL DIN 51 506 Agip DICREA SX je plně syntetický kompresorový olej na PAO-bázi (Polyalfaolefin) s adi... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 6 250
Kč 5 165
bez DPH
ks
Číslo produktu:kom 010
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip DICREA SX 68

Olej pro kompresory

ISO VG 68, VDL DIN 51 506

Agip DICREA SX je plně syntetický kompresorový olej na PAO-bázi (Polyalfaolefin) s aditivy zabraňujícími korozi a opotřebení a antioxidanty.


VLASTNOSTI 
Na základě použití syntetických základových olejů a obzvláště vyváženého balíčku aditiv je možné při použití produktu Agip DICREA SX u rotačních kompresorů prodloužit intervaly výměny oleje ve srovnání s produkty na bázi minerálních olejů na troj- popř. čtyřnásobek a tím výrazně redukovat čas na údržbu. 
Agip DICREA SX je obzvláště stabilní při vysokých teplotách a minimalizuje tvorbu škodlivých karbonů. 
Schopnosti ochrany proti korozi produktu Agip DICREA SX se starají o vynikající ochranu všech olejem smáčených součástek, jak ukazují vynikající výsledky testu ASTM D 665 B
Díky aditivům chránícím před opotřebením se významně snižuje otěr součástek, což hraje velikou roli zvláště u šroubových kompresorů. 
Produkty se chovají neutrálně k elastomerům běžným v konstrukci vzduchových kompresorů. 


POUŽITÍ 
Viskozita podle ISO VG 32 a ISO VG 46 byla vyvinuta speciálně pro šroubové kompresory, lze ji ale použít i pro jiné kompresory, pro které je tato viskozita žádoucí. Intervaly výměny oleje lze použitím produktu Agip DICREA SX prodloužit na 6.000 až 8.000 hodin, pokud se pracuje za optimálních podmínek. 
Za ztížených podmínek by měla být přeci jen jednou ročně provedena výměna oleje. Agip DICREA SX byl testován s prvotřídními výsledky na kompresorech předních výrobců. 
Při volbě produktu je třeba dbát doporučení výrobce.

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz