PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip DICREA 32 *20l

Agip DICREA 32 *20l

Agip DICREA 32 Olej pro kompresory ISO VG 32, VDL DIN 51 506 Kompresorové oleje k mazání vzduchových kompresorů s koncovými teplotami komprese až 220°... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 2 700
Kč 2 231
bez DPH
ks
Číslo produktu:kom 001
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip DICREA 32

Olej pro kompresory

ISO VG 32, VDL DIN 51 506

Kompresorové oleje k mazání vzduchových kompresorů s koncovými teplotami komprese až 220°C.


VLASTNOSTI 
Oleje Agip DICREA jsou vyrobeny z nejlépe rafinovaných základových olejů s účinnými látkami proti oxidaci oleje, korozi a opotřebení. Jsou obzvláště stabilní vůči stárnutí a díky tomu zajišťují bezpečné mazání vzduchových kompresorů s vysokým tepelným a oxidačním zatížením. Oxidační stabilita těchto olejů odpovídá zostřeným zkouškám stárnutí, které jsou podle normy DIN 51 506 vyžadovány pro skupinu olejů VDL za přimísení oxidu železitého. Vzniku karbonových a pryskyřičných usazenin při zvýšených teplotách se předchází v nejvyšší možné míře. Veškeré olejem smáčené kovové součástky jsou i při kompresi vlhkých médií dlouhodobě chráněny proti korozi. 


POUŽITÍ 
Oleje Agip DICREA se používají především k mazání pístových a rotačních kompresorů až po koncovou teplotu komprese do 220°C, u turbokompresorů ale jen k mazání ložisek. 
Agip DICREA 100 a Agip DICREA 150 jsou TÜV-testovány a odpovídají zostřeným požadavkům na bezpečnost v hornictví. 
U šroubových kompresorů se částečně upřednostňují jiná maziva, jako např. hydraulické oleje HLP podle DIN 51 524 část 2 nebo některé HD-motorové oleje, ačkoliv se i zde produkty řady Agip DICREA v praxi nejlépe osvědčily. 
Produkty Agip DICREA jsou kromě mazání kompresorů také velmi vhodné k mazání tepelně vysoce zatížených valivých a kluzných ložisek, jako např. na kalandrech a rotačních pecích. 
Agip DICREA 68 a Agip DICREA 100 lze použít také jako hydraulický olej HL podle DIN 51 524 část.1. Při volbě produktu je třeba dbát doporučení výrobce.


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz