Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Průmyslové oleje
  3. Agip BLASIA 32 *20l

Agip BLASIA 32 *20l

Agip BLASIA 32 Vysokotlaký převodový a hydraulický olej na bázi minerálních olejů pro hydrodynamické převodovky a spojky, měniče točivého momentu a me... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 2 200
Kč 1 818
bez DPH
ks
Číslo produktu:pre 001
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Agip BLASIA 32

Vysokotlaký převodový a hydraulický olej na bázi minerálních olejů pro hydrodynamické převodovky a spojky, měniče točivého momentu a mechanické převody.

VLASTNOSTI 
Agip BLASIA 32 představuje vyváženou kombinaci pečlivě vybraných základových olejů a s nimi sladěnými vysokotlakými přísadami s širokou oblastí použití. Síru a fosfor obsahující aditiva zajišťují při relativně vysokých kluzných rychlostech, stejně jako při rázovém a oscilačním zatížení vrstevnatý stabilní mazací film výrazně snižující opotřebení. 
Vysoká kvalita základového oleje a dobré viskozitně-teplotní chování ve spojení s přísadami zabraňujícími oxidaci a potlačujícími vznik pěn zajišťují vysokou schopnost tepelného zatížení a dlouhé časy použití. Schopnost rychlé oddělitelnosti od vzduchu (LAV) dosahuje nejvyšších požadavků na použití produktu jako sílu přenášejícího oleje. Vhodné přísady vylepšující tekutost zajišťují plnou funkčnost i za nízkých teplot. Snášenlivost s obvyklými těsnícími materiály je zajištěna. 

POUŽITÍ 
Agip BLASIA 32 je vysoce výkonný olej pro hydrodynamické převodovky a spojky, pro měniče točivého momentu ve spojení s čelnými a kuželovými převody a pro lamelové spojky, které jsou mazány jednotným systémem shydraulickou kapalinou. Je doporučen jako olej na přenos sil pro turbopřevody VOITH, turbospojky VOITH, měniče točivého momentu VOITH a jako mazivo s vhodným koeficientem tření pro bezstupňové PIV-převody, systém RH. 
Při volbě produktu je třeba dbát doporučení výrobce!


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz