Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. YACCO oleje světových rekordů
YACCO oleje světových rekordů
04.11.2012

YACCO oleje světových rekordů

Francouzská značka olejů YACCO působí na trhu přes 90 let a vybudovala si značné renomé díky prvotřídní kvalitě jejich olejů a inovacím, které řadí jejich oleje mezi nejlepší na světě.

YACCO - francouzská olejářská společnost, založená v roce 1919 byla jedním z průkopníků aditivace základového oleje. Jejich výzkum v oblasti maziv, účast v motoristickém sportu a technologické inovace přinesly úspěch, který přispěl k prosazení značky YACCO. Většina světových rekordů v oblasti motorismu byla dosažena ve spolupráci s automobilkou Citroen. Celkem 522 světových rekordů bylo zapsáno na jméno společnosti YACCO od roku 1931 až do současnosti. Jedním z nejprestižnějších rekordů je najetí 300.000 kilometrů na oválu bez výměny oleje a posledním zapsaným rekordem je v září 2006, kdy Barb Vincent (Vincent Perrot) dosáhl rychlosti 530,69 km h na 250 m s pevným startem. 
Hlavní devizou pro zachování nejvyšší úrovně kvality je, že značka YACCO vyrábí pouze ve Franci. Společnost sídlí v Saint Pierre Les Elbeuf nedaleko od Paříže. Tím je zajištěno, že veškeré oleje YACCO uváděné na trh v kterékoli zemi na světě, mají stejný původ a kvalitu, kterou zajišťuje nápis Fabrique en FRANCE (Made in France). YACCO vyrábí oleje z pečlivě vybraných surovin a používání recyklátů je ve firmě YACCO přísnš zakázáno. Jejich výrobky jsou vyráběny na vyžádání. Někdy se říká, že oleje YACCO jsou oleje z "butiku". Nenajdou se u čerpacích stanic nebo hypermarketech, ale pouze ve specializovaných obchodech pro oleje a dílnách, kde s oleji pracují odborníci. Společnost YACCO si velmi pečlivě vybírá svého obchodního partnera, který může prodávat a nabízet jejich produkty. 
YACCO úzce spolupracuje některými z největších světových automobilek, jako jsou: Mitsubishi, BMW, Daimler-Chrysler, Peugeot, Citroen, Renault, Nissan, Porsche, Audi, VW, Seat, Škoda, Fiat, Ford, GM / Opel, Subaru , Mazda, Jaguar, Land Rover, MAN, Mercedes-Benz Trucks, Volvo, Scania, DAF, Iveco a další.

V současnosti se značka Yacco prezentuje v motorsportu při závodech Moto3, Suberbike, Superstock, WRC, GT Series a dalších.

Oleje YACCO jsou prodávány ve více než 50ti zemích světa a veškerá produkce je vyráběna ve pouze Francii.

YACCO


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz