PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Plastická maziva a vazelíny
  3. Mobil Polyrex EM *390g

Mobil Polyrex EM *390g

Mobil Polyrex EM NLGI 2 Popis produktu Mobil Polyrex EM je mimořádně kvalitní polymočovinové plastické mazivo určené speciálně pro kuličková a válečko... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Kč 290
Kč 240
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:Mob 6606
Výrobce:Mobil
Kompletní specifikace

Mobil Polyrex EM

NLGI 2

Popis produktu Mobil Polyrex EM je mimořádně kvalitní polymočovinové plastické mazivo určené speciálně pro kuličková a válečková ložiska v podmínkách působení vysokého střihového namáhání a vysokých teplot.


Patentovaný sytém s polymočovinovým zpevňovadlem uplatněný v Polyrexu EM vykazuje vynikající trvanlivost a stabilitu při vystavení mechanickému střihovému namáhání. Testy ukazují, že tato technologie je kvalitativně srovnatelná s vysoce kvalitními plastickými mazivy s lithným komplexem, které jsou měřítkem výborné střihové stability. Například v kuželové penetrační zkoušce ASTM D 217 se konzistence Polyrexu EM po absolvování 100 000 zdvihů změní přibližně o jeden konzistenční stupeň NLGI. Oproti tomu konkurenční polymočovinová plastická maziva se střihově nestabilní zpevňovací technologií mohou za stejných testovaných podmínek změknout o tři konzistenční stupně NLGI. Patentovaná výrobní metoda zaručuje nízké hodnoty hlučnosti Mobil Polyrex EM, což je vlastnost, jejíž význam stále roste.
Mobil Polyrex EM obsahuje systém aditiv koncipovaný speciálně tak, aby mazivo odolávalo vymývání vodou, zabraňovalo korozi kovů a aby chránilo povrchové plochy ložisek proti opotřebení v mezních mazacích podmínkách.


Polymočovinové plastické mazivo Mobil Polyrex EM vyrobené speciálně pro mazání ložisek elektromotorů zavádí v tomto typu aplikací novou výkonnostní normu dlouhé životnosti za vysokých teplot. Vykazuje mimořádnou životnost mazání v ložiscích provozovaných při vysokých rychlostech a teplotách. Jeho dobrá mechanická střihová stabilita má význam u válečkových ložisek, kde nadměrné měknutí maziva může vést k jeho unikání nebo vytečení z ložiska. Díky skvělé vyváženosti výkonnosti, mechanické stability a odolnosti vůči vysokým teplotám se plastické mazivo Mobil Polyrex EM stává volbou mnoha uživatelů. Jeho kvalita včetně výborné ochrany proti rezivění, korozi, opotřebení a vymývání vodou z něj činí vhodné mazivo pro široký okruh náročných aplikací.

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz