PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Motocyklové oleje 4T
  3. Mobil 1 Racing 4T 15W-50 *1l

Mobil 1 Racing 4T 15W-50 *1l

Mobil 1 Racing 4T 15W-50 API SN, SM, SL, SJ /CF , JASO MA Mobil 1 Racing 4T 15W-50 představuje motorové oleje nejvyšší kvality pro čtyřdobé motocyklov... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 310
Kč 256
bez DPH
ks
Číslo produktu:4011
Výrobce:Mobil
Viskozita:SAE 15W-50
Balení:1 litr
Kompletní specifikace

Mobil 1 Racing 4T 15W-50

API SN, SM, SL, SJ /CF , JASO MA

Mobil 1 Racing 4T 15W-50 představuje motorové oleje nejvyšší kvality pro čtyřdobé motocyklové motory. Tyto oleje umožňují dosažení vysokého výkonu, kterým se vyznačují moderní vysoce výkonné motocykly. Oleje uchovávají čtyřdobé motory v čistotě a chrání je i v nejnáročnějších provozních podmínkách.
Oleje Mobil 1 Racing 4T 15W-50 jsou formulovány z vysoce kvalitních syntetických základových složek a komplexu vysoce kvalitních aditiv, které poskytují motoru mimořádné čisticí schopnosti, ochranu proti opotřebení při vysokých teplotách a účinnou antikorozní ochranu. Díky velice nízkému trakčnímu součiniteli, který vyplývá z povahy syntetických olejů, se při použití olejů Mobil 1 Racing 4T dosahuje nejvyššího možného výkonu. Vysoká kvalita těchto olejů umožňuje jejich celoroční použití v náročných podmínkách na silnici i na závodních tratích.
Jejich klíčové vlastnosti a výhody zahrnují:
Optimální třecí charakteristiky.Zvýšení výkonu díky omezeným třecím ztrátám.Celkové zlepšení chodu motoru a snížení spotřeby paliva.Výjimečná ochrana proti opotřebení.Prodloužená životnost motoru.
Mimořádná teplotní stabilita a odolnost vůči oxidaci.Minimalizace tvorby úsad, ochrana vrstvičkou filmu při všech provozních teplotách, zvláště při vysokých teplotách, kterých dosahují vzduchem chlazené motory.Mimořádné vlastnosti při nízkých teplotách.Účinné mazání při nízkých teplotách usnadňuje startovatelnost motoru, rychlé promazání a menší zatěžování elektroinstalace.Výjimečná schopnost detergence / disperse.Mimořádná čistota motoru, plynulejší a spolehlivější chod.Účinná antikorozní ochrana.Prodloužená životnost kritických součástí ventilového rozvodu a ložisek

Zboží zařazeno v kategoriích
 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz