PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Selenia
  3. - Plastická maziva Tutela
  4. Tutela Grease MR3 *0,85kg

Tutela Grease MR3 *0,85kg

Tutela MR 3 NLGI 3 Víceúčelový mazací tuk  na bázi lithia, určený k promazávání ložisek a kulových čepů průmyslových vozidel, jakož i k celkovému prom... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Kč 250
Kč 207
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:tu 606
Výrobce:Selenia
Kompletní specifikace

Tutela MR 3

NLGI 3

Víceúčelový mazací tuk  na bázi lithia, určený k promazávání ložisek a kulových čepů průmyslových vozidel, jakož i k celkovému promazávání průmyslových vozidel, kde se nevyžaduje speciální druh maziva. Výrobek má tmavozelenou barvu a pomádový vzhled.

Vlastnosti

Vynikající mechnanická stálost omezuje na minimum zkapalňovánání a tudíž prolínání. Vysoká odolnost proti oxydaci zajišťuje delší životnost tuku. Vysoká odolnost proti vodě zajišťuje lepší odolnost proti smývacím účinkům vody. Vysoká tepelná stálost pro použití při teplotách –20°C+120°C.

Jelikož překračuje přísné požadavky na kvalitu, kladené hlavními evropskými konstruktéry, může být tento tuk používán ve strojích všech značek, typů a výkonů.
Návod k použití

U zemních a zemědělských strojů se mazání provádí podle předpisu výrobce. Obecně každých 50 pracovních hodin. U průmyslových vozidel se mazání provádí podle pokynů výrobce. Obecně každých 50.000 km.

Doporučuje
Iveco, Magirus, Fiat-Hitachi, Piaggio

 

Certifikované obchodní podmínky dTest

Certifikované obchodní podmínky dTest

Kde nás najdete

Obchodní 25

434 01 Most

Kontakty
Logo
Telefon pro technické dotazy: 775 113 255
Telefon do našeho obchodu : 774 993 479
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz