PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line

 

Obchodní podmínky dTest

Nanoprotech Electric *75ml

Nanoprotech Electric Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako neúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a ele... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 249
Kč 206
bez DPH
ks
Číslo produktu:01NA01
Výrobce:Nanoprotech
Kompletní specifikace

Nanoprotech Electric

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako neúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení.

-opravy elektrozařízení bez rozebírání

-zabraňuje zkratu způsobeným vlhkostí

-zvyšuje účinnost izolace až o 1000%

-100% vytěsnění vlhkosti

-opravuje přístroje poničené vlhkostí

 

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako neúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení. Chrání před vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Výrazně prodlužuje životnost el. zařízení provozovaných ve vlhkých prostorách.

Nanoprotech Electric také zvyšuje bezpečnost obsluhy. V mnoha případech lze i úspěšně obnovit funkci el. zařízení již zasaženým vodou a vyřazených z provozu. (Oxidace, zkrat, unikající proud.) Roztok Nanoprotech díky extrémně nízkému povrchovému napětí proniká hluboko do mikrotrhlin a pórů materiálu a dokonale vytěsňuje vlhkost.

 

Možnosti použití:

- RC Modely (řídící jednotky, regulátory, serva, přijímače, konektroy baterií)

- Venkovní a vnitřní zásuvky, venkovní a vnitřní osvětlení

- Bezpečnostní systémy, senzory a čidla

- Zahradní, dílenská a stavební technika

- Baterie a jejich kontakty

- Alternátory, generátory, rozvodové a pojistkové skříně

- Nízko i vysokonapěťové rozvody

- Konektory a kontakty všech možných druhů

Návod použití:

Sprej pečlivě protřepejte a nanášejte souvislou vrstvou na určený povrch ze vzdálenosti  nejlépe 20 – 30 cm, nebo dle potřeby. Nepoužívejte na žhavé, horké nebo elektricky nabité předměty. Po aplikaci vyčkejte 10 až 15 minut k úplnému proniknutí roztoku do mechanismu.  Sprej používejte v dobře větraných prostorách. Doporučujeme používat ochranné rukavice.

Varování: Sprej Nanoprotech Electric slouží k ochraně el. kontaktů před vlhkostí a oxidací. Videa s ponořenou žárovkou jsou ukázkou maxímální izolace, kterou je sprej Nanoprotech Electric schopný zajistit. Nezkoušejte tyto experimenty napodobovat sami doma. Pokus byl proveden pod dohledem odborníků.

Spotřeba:

Spotřeba jednoho spreje Nanoprotech je přibližně 50 ml / 1m2

Složení:

Výrobek Nanoprotech obsahuje vysoce čisté minerální oleje, antikorozní přísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhlovodíky, tajnou recepturu NANOPROTECH, propan butan.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz