Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PODPORUJEME PLATBY  On-Line

Platby on-line


Obchodní podmínky dTest

  1. Úvod
  2. Motocyklové oleje 2T
  3. Eni i-ride 2T Competition *1l

Eni i-ride 2T Competition *1l

Eni i-ride 2T Competition Olej na syntetickém základu a ricínovém oleji. Eni i-ride Competition eni i-Ride Competition 2T je vysoce výkonný motorový o... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kč 360
Kč 298
bez DPH
ks
Číslo produktu:4006.4
Výrobce:Agip
Kompletní specifikace

Eni i-ride 2T Competition

Olej na syntetickém základu a ricínovém oleji.


Eni i-ride Competition

eni i-Ride Competition 2T je vysoce výkonný motorový olej, který byl vyvinut výhradně pro použití ve vzduchem  nebo vodou chlazených dvoudobých motorech pracujících v mezních podmínkách a je to produkt přímo odvozený ze zkušeností v soutěžích. Tento výrobek je založen na syntetických základových olejích, na ricinovém oleji a je vhodný pro manuální míchání paliva s olejem.

eni i-Ride Competition 2T poskytuje vynikající výsledky ve všech typech využití: silnice, motokros, trial, enduro atd.

CHARAKTERISTIKA (TYPICKÉ HODNOTY)

Viskozita při 100 °C

mm2/s

18,3

Viskozita při 40 °C

mm²/s

180

Viskozitní index

-

130

Bod vzplanutí (o.k.)

°C

215

Hustota při 15°C

kg/m3

895


VLASTNOSTI A VÝKON

  • eni i-Ride Competition 2T má speciální složení, které zajišťuje vynikající čistotu pístů, oblasti pístních kroužků a vyfukového systému a tím minimalizuje ztrátu výkonu a potíže spojené s předčasným samozápalem.

 

  • Jeho pečlivě zvolené syntetické základové oleje jsou té nejvyšší kvality a zajišťují velmi vysoké protioděrové vlastnosti a vynikající stabilitou vůči oxidaci při vysokých teplotách. Produkt je založen na syntetických základových olejích a na ricinovém oleji.

DOPORUČENÍ

Produkt důkladně protřepejte před jeho mísením s palivem. Produkt není samomísitelný.

full synthetic + castor oil (ricinový olej) je vysoce výkonný motorový olej, který byl vyvinut výhradně pro použití ve vzduchem nebo vodou chlazených dvoudobých motorech s velmi vysokým výkonem (závodní a sportovní motocykly, motokáry atd.).
Speciální složení tohoto výrobku zajišťuje lepší čistotu pístů, oblasti pístních kroužků a výfukového systému a tím minimalizuje ztrátu výkonu a potíže spojené s předčasným samozápalem.Jeho pečlivě zvolené syntetické základové oleje zajišťují velmi vysoké protioděrové účinky a vynikající termicko-oxidační stabilitu.

Produkt je založen na směsi plně syntetického základového oleje a ricínovém oleji.
Je určen pro směsné mazání olej-palivo. Produkt NENÍ samomísitelný !! 
Používání produktu pro vstřikování oleje do benzínu (oddělené mazání), je nutné dbát předpisu a doporučení výrobce motocyklu. !! Ne všechna čerpadla oleje umí tento produkt vstřikovat !! 
Je vhodný i pro používání s bezolovnatým benzinem natural.
Před použitím je nutné olej i hotovou směs důkladně promíchat!!
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz